Program SMART Notebook 11 (archiwum)

Program SMART Notebook wyznacza standardy tworzenia, przekazywania i zarządzania interaktywnymi lekcjami przy pomocy pojedynczej aplikacji. To nagrodzone oprogramowanie zawiera bogaty zestaw funkcji do tworzenia i prowadzenia lekcji, a także pozwala na połączenie się z bazą zasobów, narzędzi i wsparcia. Gdy korzystasz z programu SMART Notebook masz pod ręką wszystkie swoje materiały dydaktyczne, co ułatwia tworzenie lekcji i nauczanie z interaktywnymi zasobami.

Urozmaicenie nauczania

Wydajne i łatwe w obsłudze oprogramowanie SMART Notebook stanowi centrum tworzenia i prowadzenia wyjątkowych, interaktywnych lekcji. Program charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem ułatwiającym opracowywanie lekcji, z których można wielokrotnie korzystać.

Możesz szybko wstawiać grafikę, style, filmy i obiekty Flash do materiału lekcyjnego, posługując się galerią programu SMART Notebook lub własnymi plikami. Dodatkowo wykorzystując dynamiczne funkcje, takie jak animacje obiektów, rozpoznawanie kształtów, magiczne pióro i rejestrator SMART Recorder, zapewniasz uczniom niezapomniane przeżycia.

Program SMART Notebook posiada wiele interaktywnych narzędzi i rozbudowaną bibliotekę z materiałami edukacyjnymi, które pozwalają ożywić lekcje i wnieść do nich energię. Użycie oprogramowania z tablicą interaktywną SMART Board dostarcza praktycznych, interaktywnych doświadczeń.

Uwolnienie kreatywności

Tworzenie lekcji jest łatwe z programem SMART Notebook, więc możesz się skupić na opracowywaniu wciągających, interaktywnych i zrozumiałych materiałów. Prosty interfejs od pierwszego użycia pozwala budować interaktywne lekcje - od zera przy pomocy zestawu narzędzi SMART Lesson Activity lub używając szablonu lekcyjnego programu SMART Notebook. Program SMART Notebook łączy pomysły, treści i interaktywność pomagając nauczycielom tworzyć pasjonujące i wciągające lekcje. Dostępne pod ręką zasoby pozwalają łatwo przekazywać różne idee.

Dynamiczne prowadzenie lekcji

Nauka jest pełna energii i interakcji, gdy podczas lekcji korzystasz z programu SMART Notebook. Wynika to z faktu, że oprogramowanie oferuje nauczycielom różne sposoby ożywienia lekcji interaktywnymi materiałami, takimi jak filmy, dźwięki, obrazy i animacje Flash.

W rezultacie uczniowie osiągają lepsze wyniki, przyswajają więcej informacji i pozyskują ważne umiejętności techniczne. Możesz zwiększyć te korzyści używając z programem SMART Notebook programu SMART Notebook SE (wersja dla uczniów), który posiada te same narzędzia i funkcje dostosowane do potrzeb uczniów.

Podstawy lekcji

Uzyskaj dostęp do gotowych zgodnych ze standardami ćwiczeń lekcyjnych programu SMART Notebook i zasobów ze społeczności on-line  SMART Exchange. Możesz łatwo wyszukać, przetestować, pobrać i udostępnić rozmaite materiały lekcyjne. Połącz się z kolegami z Twojego okręgu lub z całego świata, żeby wymienić się lekcjami programu SMART Notebook, pomysłami, spostrzeżeniami i relacjami z pomyślnej pracy w klasie. W witrynie SMART Exchange znajdziesz również obszerną bibliotekę zestawów pytań do programu SMART Response, odnośników do przydatnych stron internetowych i rozmaitych materiałów multimedialnych. Wszystko to zostało stworzone, żeby uczynić nauczanie bardziej wyjątkowym.

Jeśli chcesz udostępnić pliki programu SMART Notebook innym nauczycielom, masz do dyspozycji aplikację sieciową SMART Notebook Express (wersja beta). Jest to lekka wersja sieciowa programu SMART Notebook umożliwiająca otwieranie, edycję i udostępnianie lekcji SMART Notebook i innych materiałów w witrynie SMART Exchange przez każdego z dowolnego miejsca.

Uproszczone zarządzanie

Program SMART Notebook łatwo zainstalować i nim zarządzać w całej sieci korzystając z narzędzia instalacji sieciowej. Menager pomaga działowi technicznemu śledzić użycie szkolnych produktów SMART. Oprogramowanie posiada również wiele konfigurowanych narzędzi pomagających zwiększyć wydajność i wygodę codziennej pracy i administracji.

Dobra współpraca z innymi produktami

Program SMART Notebook stanowi interaktywną podstawę wielu naszych produktów. Jeśli już masz program SMART Notebook, możesz łatwo połączyć go z innymi produktami. Wprowadź ocenianie do materiałów dzięki interaktywnemu systemowi zbierania odpowiedzi SMART Response lub użyj kamery dokumentacyjnej SMART, żeby wyświetlić uczniom obrazy w czasie rzeczywistym - pojawią się one bezpośrednio w pliku programu SMART Notebook. Program SMART Notebook stanowi również uzupełnienie innego oprogramowania firmy SMART i jest jedną z czterech aplikacji należących do pakietu do interaktywnej nauki SMART Classroom Suite.