Integracja z Dyskiem Google i OneDrive bezpośrednio na monitorach SMART z funkcja Android iQ

Integracja z Dyskiem Google i OneDrive bezpośrednio na monitorach SMART z funkcja Android iQ

Aktualizacja 3.7 dla systemów iQ Android™ do urządzeń AM40 i AM50 została już opublikowana, zaś do interaktywnych wyświetlaczy SMART Board® zostanie wydana do końca stycznia 2021. Zawiera ona kilka długo oczekiwanych ulepszeń, w tym integrację z Dyskiem Google i OneDrive.

Po zalogowaniu się na swoje konto SMART na monitorze możesz uzyskać dostęp do swojego Dysku Google lub OneDrive. Funkcja pozwala na otwieranie lub pobieranie zapisanych tam plików oraz przesyłanie plików z wyświetlacza na dysk.

W aplikacji SMART Notebook Player dodano nowe, przydatne funkcje:

  • nowe tła stron w plikach SMART Notebook i aplikacji Tablicy,
  • możliwość cofania i ponawiania ostatnio wykonanych działań,
  • usuwanie stron w plikach SMART Notebook i w aplikacji Tablica,
  • blokowanie obiektów, aby zapobiec ich przypadkowemu przesuwaniu. (np. zablokowanie obrazu, w celu stworzenia własnego tła).

Nowa wersja iQ oferuje również inne nowości i ulepszenia. Na przykład wykorzystanie kamery internetowej z aplikacją Przeglądarką do łatwego prowadzenia wideokonferencji w Internecie, tak jak w przypadku Google Meet ™.

Dzięki funkcji OTA, aktualizacje pobierane są automatycznie jeżeli monitor podłączony jest do sieci Internet. Gdy urządzenie jest gotowe do aktualizacji, pyta użytkownika o czas, kiedy może ją wykonać.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}