SMART Learning Suite Online wspiera naukę na odległość i jest łatwy w użyciu

SMART Learning Suite Online wspiera naukę na odległość i jest łatwy w użyciu

SMART Learning Suite Online (SLSO) umożliwia uczniom zdalne łączenie się z lekcjami na żywo prowadzonymi przez nauczycieli i angażowanie się w czasie rzeczywistym w ich przebieg. Dostępny za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, SLSO wspiera naukę i nauczanie w dowolnym środowisku, nawet gdy niektórzy lub wszyscy uczniowie nie są w stanie dołączyć do fizycznej sali lekcyjnej.

Oparta na chmurze klasa oferowana przez SLSO z łatwością wspiera współpracę uczniów na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu i czasie, przełamując bariery uczenia się na odległość dzięki:

Możliwością elastycznego dostarczania treści zajęć uczniom

  • Nauczyciele mogą dzielić się lekcjami z uczniami za pomocą różnych metod: cała klasa, mała grupa, oparta na projektach, indywidualna i oparta na współpracy.
  • Elastyczność podczas prowadzenia lekcji: nauczyciele mogą łatwo przełączyć się z funkcji „podążaj za nauczycielem” na „indywidualne tempo ucznia” w dowolnym momencie podczas lekcji. Dzięki tej opcji uczniowie mogą przeglądać i wykonywać ćwiczenia niezależnie, we własnym tempie.

Wirtualna współpraca

  • Wspólne działania w obszarze roboczym umożliwiają uczniom współdziałanie z domu na wspólnym cyfrowym obszarze, aby wspólnie tworzyć, dodawać treści i rozwiązywać problemy. Przestrzeń robocza pozwala uczniom dodawać tekst, obrazy i treści cyfrowe w celu udostępniania dociekań, porównywania i kontrastowania informacji oraz prawdziwej współpracy. Nauczyciele mogą łatwo sprawdzić, który uczeń dodał jaką treść oraz dodać opinie i pytania uzupełniające dla uczniów w wirtualnym obszarze roboczym.
  • Działania Shout It Out umożliwiają uczniom wysyłanie tekstu i obrazów ze swoich urządzeń na lekcji. Nauczyciele mogą następnie zmieniać kolejność, organizować i omawiać wypowiedzi uczniów – pozwalając na wypowiedzi i wkład w lekcję uczniów nawet w klasie chmurowej.

Działania i oceny mające na celu ocenę stanu wiedzy uczniów

  • Nauczyciele mogą oceniać i wspierać indywidualne potrzeby edukacyjne dzięki jasnemu wglądowi w pracę uczniów, korzystając z indywidualnych materiałów informacyjnych, działań i przestrzeni roboczych do monitorowania postępów i oceny. Widząc pracę uczniów w czasie rzeczywistym lub po jej ukończeniu, nauczyciele mogą dostosowywać i oferować indywidualne wsparcie w razie potrzeby. Pedagodzy mogą także przekazywać w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat działań indywidualnych i pracy małych grup.
  • Nauczyciele mogą angażować uczniów za pomocą różnych rodzajów pytań, w tym wielokrotnego wyboru, krótkiej swobodnej wypowiedzi i pytań typu prawda / fałsz za pomocą odpowiedzi i innych interaktywnych działań dostępnych w SLSO.
  • Dzięki czynnościom oceniającym uczniowie mogą zobaczyć swoje indywidualne wyniki na własnych urządzeniach.

Integracja Google i Microsoft

 

Nauczyciele mają tak wiele opcji korzystania z SMART Learning Suite Online do tworzenia i prowadzenia lekcji dla uczniów bez względu na to, gdzie się znajdują. 

 

Aplikacja Smart Learning Suite Online do końca roku szkolnego jest bezpłatna! Zarejestruj się na https://suite.smarttech-prod.com/login, twórz interaktywne lekcje i wysyłaj je uczniom!


Przygotowano na podstawie „Did You Know? It’s Easy to Use SMART Learning Suite Online to Support Distance Learning” Link

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}