Wideokonferencja Zoom bezpośrednio na tablicy SMART Board!

Wideokonferencja Zoom bezpośrednio na tablicy SMART Board!

Kto wiedział, że Zoom będzie nową normalnością? Teraz monitor SMART Board może pomóc Ci utrzymać zaangażowanie uczniów!

Kontynuuj nauczanie, korzystając z narzędzi i metod pracy, które lubisz. Narzędzie pióra, pisanie odręczne, dotyk i gesty, zamiast ograniczać się do myszy komputerowej – tablica SMART Board zapewnia naturalną atmosferę codziennego nauczania, nawet w środowisku wirtualnym.

Mogę uruchomić Zoom na mojej SMART Board?

Jasne, że tak! Aplikacja Zoom na Androida jest teraz dostępna w Apps Store na interaktywnych wyświetlaczach SMART Board z wbudowanym komputerem iQ Android. Możesz uruchomić aplikację Zoom bezpośrednio na swojej tablicy SMART Board, a na ekranie udostępniać uczniom wszystkie super zajęcia, przeglądarkę internetową i inne aplikacje, podczas gdy oni patrzą, jak piszesz, rysujesz i komentujesz w czasie rzeczywistym!

Możesz także podłączyć dowolny komputer z systemem Windows, iOS lub Chrome do swojego wyświetlacza SMART Board, aby uzyskać wyjątkowe wrażenia z udostępniania ekranu, dźwięku i wideo z Zoom. Galeria uczestników jest wyświetlana w wysokiej rozdzielczości na monitorze SMART, pomagając w lepszym kontakcie z uczniami na odległość. Liczy się każdy piksel – zobacz wyraźnie swoich uczniów.

Co jest krótsze niż czas uwagi ucznia w klasie?

Uwaga ucznia podczas nauki zdalnej. 😥

Skoncentruj uwagę uczniów podczas udostępniania ekranu dzięki dynamicznemu pisaniu odręcznemu. Przyciągnij uwagę uczniów za pomocą reflektora i lupy (dostępne również na komputerze z aplikacją SMART Ink – oraz w SMART Notebook!) I wyjątkowemu znikającemu atramentowi! Dodatkowo wyróżnij pomysły dzięki zakreślaczowi.

Ale czekaj, jest więcej! Wzbogać swoje lekcje dzięki SMART Learning Suite Online

SMART Learning Suite Online to aplikacja internetowa, która daje nauczycielom możliwość przekształcania statycznych plików PDF, prezentacji Google, plików Microsoft® i innych, w interaktywne, angażujące lekcje. To miejsce, w którym dowolne urządzenia uczniów, mogą się łączyć w sale lekcyjne w chmurze. Gdzie uczniowie pracują nad zadaniami korzystając w pełni ze wskazówek swojego nauczyciela, tak jakbyście wszyscy byli w tym samym pomieszczeniu.

 

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem SLS Online? Wypróbuj dzisiaj bezpłatnie.

Przygotowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

A.S.SMART Notebook

Stworzony dla nauczycieli przez nauczycieli

SMART Notebook został przygotowany i dopracowany w oparciu o opinie nauczycieli, dzięki czemu wyposażono go w funkcje pomagające wykreować interesujące i dynamiczne lekcje. SMART Notebook jest również skonstruowany tak, aby wspierać różne metody nauczania, od dużych klas i małych grup, aż po naukę indywidualną oraz przygotować treść zajęć dla uczniów do zdalnego nauczania.

Dostęp do wysokiej jakości zasobów

Uzyskaj wgląd w SMART Exchange, biblioteki on-line, która oferuje wysokiej jakości darmowych lekcji i pomocy dydaktycznych. Plusem jest możliwość korzystania z dodatkowej zawartości, tworzonej przez ponad 3 miliony aktualnych użytkowników SMART Notebook z całego świata.

Intuicyjne narzędzia do nauki

SMART Notebook zawiera instrumenty, które sprawiają, że tworzenie lekcji staje się prostym i intuicyjnym doświadczeniem. Zacznij od razu, aby oszczędzać czas na przygotowywaniu zajęć i skup się na uczeniu uczniów.

Standaryzacja ze SMART Notebook

Teraz możesz kupić SMART Notebook i wykorzystywać go z innymi markami interaktywnego sprzętu, co pozwoli Ci utworzyć jedną zestandaryzowaną platformę do nauki, która pomoże uczniom i nauczycielom pracować efektywniej oraz korzystać przy tym z już zakupionych do klasy urządzeń.

SMART Learning Suite Online

Wspiera naukę na odległość i jest łatwy w użyciu

SMART Learning Suite Online (SLSO) umożliwia uczniom zdalne łączenie się z lekcjami na żywo prowadzonymi przez nauczycieli i angażowanie się w czasie rzeczywistym w ich przebieg. Dostępny za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, SLSO wspiera naukę i nauczanie w dowolnym środowisku, nawet gdy niektórzy lub wszyscy uczniowie nie są w stanie dołączyć do fizycznej sali lekcyjnej. Oparta na chmurze klasa oferowana przez SLSO z łatwością wspiera współpracę uczniów na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu i czasie, przełamując bariery uczenia się na odległość.

Podstawowe właściwości

* Możliwością elastycznego dostarczania treści zajęć uczniom. * Wirtualna współpraca. * Działania i testy mające na celu ocenę stanu wiedzy uczniów. * Integracja z Google i Microsoft.

 

W Polsce dystrybutorem produktów SMART Technologies jest firma Image Recording Solutions sp. z o.o.: www.irs.com.pl


O SMART Technologies

Od kiedy w 1991 roku SMART Technologies wprowadził swoją pierwszą dotykową tablicę interaktywną SMART Board™, firma rozpoczęła tradycję tworzenia innowacyjnych, łatwych w obsłudze rozwiązań, które zapewniły jej ogólnoświatową rozpoznawalność i zaufanie klientów. To właśnie tej tradycji SMART Technologies zawdzięcza swoją obecną pozycję globalnego lidera rynku tablic interaktywnych. Stale rozszerzana linia produktów SMART sprawiła, że praca zespołowa oraz skuteczne nauczanie oparte na technologiach interaktywnych są dostępne dla milionów ludzi na całym świecie.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}