Zabawy matematyczne dla klasy pierwszej (NOWA)

Zabawy matematyczne dla klasy pierwszej (NOWA)

Konkurs na najlepszy scenariusz lekcji przygotowany w oprogramowaniu SMART Notebook z wykorzystaniem tablicy interaktywnej SMART Board.

Nowa podstawa programowa dla edukacji wczesnoszkolnej zakłada, że dzieci mają zdobywać wiedzę w czasie zabawy szczególnie w klasie pierwszej. Przygotowana przeze mnie lekcja pozwala właśnie w takiej formie zabawowej utrwalić liczby od 1 do 7, układać formuły matematyczne na dodawanie i odejmowanie, porządkować liczebniki, układać liczby malejąco i rosnąco utrwalić pojęcie liczb parzystych i nieparzystych. Przeprowadzając to zajęcie w swojej klasie widziałam las rąk chętnych do pracy i uśmiechy na twarzach dzieci.

Przedmiot:

Nieprzyporządkowane

Poziom:

I etap edukacyjny

Udostępniła:

Marzena Kaszyńska

Szkoła Podstawowa nr 2, Brodnica

Uwagi:

Ten plik nie zawiera zawartości Adobe Flash i działa z nowszymi wersjami SMART Notebook (wersja 17 i nowsze dla Windows, wersja 16.2 i nowsze dla Mac). Dowiedz się więcej.

Image module
Pobierz lekcję
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}