Systematyczny podział organizmów NOWA

Systematyczny podział organizmów NOWA

Konkurs na najlepszy scenariusz lekcji przygotowany w oprogramowaniu SMART Notebook z wykorzystaniem tablicy interaktywnej (edycja II).

Lekcja, poprzez swoją interaktywność, pozwala w ciekawy sposób przyswoić uczniom wiedzę raczej nielubianą i uważaną za niepotrzebną – zasady klasyfikacji organizmów, systemy naturalne i sztuczne, Karol Linneusz i jego zasługi dla systematyki, dwuwyrazowe nazewnictwo gatunków, jednostki klasyfikacji biologicznej i ich hierarchiczność.

Aktualizacja lekcji przygotowanej w starszej wersji programu – lekcja pierwotnie stworzona dla uczniów I klasy gimnazjum, teraz klasa VII.

Przedmiot:

nieprzyporządkowane

Poziom:

II etap edukacyjny

Udostępniła:

Beata Cholewczuk

Ten plik nie zawiera zawartości Adobe Flash i działa z nowszymi wersjami SMART Notebook (wersja 17 i nowsze dla Windows, wersja 16.2 i nowsze dla Mac). Dowiedz się więcej.

Image module
Pobierz lekcję
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}