Spraw, aby wykorzystanie urządzeń uczniów były bardziej efektywne

Spraw, aby wykorzystanie urządzeń uczniów były bardziej efektywne

Czy jest lepszy sposób na zwiększenie zaangażowania uczniów, niż poprzez stosowanie urządzeń, z których oni uwielbiają korzystać? SMART Learning Suite umożliwia nauczycielom włączanie urządzeń do nauczania i uczenia się, ale we właściwy ze względów pedagogicznych sposób. Uczniowie – nawet ci, którzy zwykle nie podnoszą ręki – mogą brać aktywny udział w lekcji, korzystając z laptopów, tabletów lub smartfonów!


Pisaliśmy już, w jaki sposób system SMART Lab i SMART Response 2 mogą wykorzystać urządzenia uczniowskie. Oto kilka dodatkowych pomysłów na integrację urządzeń w klasie:
Shout It Out! (Wykrzycz to!)
Pozwól uczniom wnieść własny wkład do zajęć poprzez wysyłanie, bezpośrednio z ich urządzeń, tekstów lub obrazów, które stają się częścią treści lekcji w SMART Notebook. Zobacz jakie to proste: https://youtu.be/3Dp7Syb-Pkg
SMART Learning Suite Onine
Dostarczaj treści lekcji przygotowanych w SMART Notebook z dowolnego miejsca i udostępniaj je każdemu uczniowi. To zupełnie nowy sposób, by zainicjować aktywne uczenie się i zachęcić uczniów do samodzielnego rozwiązywania postawionych problemów i zadań.
Wypróbuj SMART Learning Suite bezpłatnie! https://suite.smarttech.com/login

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}