SMART Lab App

SMART Lab App

Wielu nauczycieli docenia innowacje, które oferuje SMART Notebook 16.2. Jednak nie wielu wie, że na Google Play  dostępna jest bezpłatna aplikacja SMART Lab App, którą można zainstalować na urządzeniach mobilnych z systemem Andorid. Dzięki niej można skrócić czas na połączenie się z aktywnością SMART Lab, niż poprzez stronę classlab.com.

SMART Lab jest dodatkiem do programu SMART Notebook, który pozwala na proste i intuicyjne tworzenie przez nauczycieli ćwiczeń interaktywnych. Przygotowanie takiego atrakcyjnego dla uczniów zadania zabiera mniej niż 5 minut i to bez konieczności specjalnych szkoleń. Dodatkowo prawie wszystkie te przygotowane zadania można rozwiązywać nie tylko na tablicy interaktywnej, ale również uczniowie, indywidualnie i we własnym tempie, mogą rozwiązywać te same ćwiczenia za pomocą urządzeń przenośnych.

Właśnie tu można wykorzystać SMART Lab App, który pozwala uczniom połączyć się szybciej podczas zajęć z ćwiczeniami opracowanymi przez nauczyciela. Bez tego dodatku konieczne było uruchomienia na urządzeniu przenośnym przeglądarki stron WWW, wpisaniu adresu strony classlab.com, podaniu numeru ćwiczenia i swojego imienia. Teraz korzystając z bezpłatnej aplikacji na Androida można zaoszczędzić cenny czas zajęć uzyskując gotowość wszystkich uczniów do indywidualnego udziału w nauce przy pomocy SMART Lab.

 

 

Dodatkowo, aplikacja SMART Lab App, pozwala nie tylko na udział uczniów w rozwiązywaniu zadań interaktywnych lecz również w rozwiązywaniu testów przygotowanych w SMART Response 2.

Więcej szczegółów na https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smarttech.lab

Zachęcamy nauczycieli i uczniów do sprawdzenia i korzystania podczas zajęć.

SMART Notebook 16.2 jest dostępny dla wszystkich użytkowników posiadających aktywną subskrypcję SMART Learning Suite. Wersja programu jest do pobrania na stroniehttp://education.smarttech.com/en/products/notebook/download. Znając klucz produktu (licencyjny) SLS pod tym linkiemhttp://www.smarttech.com/support/browse+support/product+key+informationmożemy sprawdzić czy mamy aktywną subskrypcję.

Dla wszystkich osób chcących po raz pierwszy zapoznać się z programem Notebook 16.1 polecamy bezpłatną, 45-dniową wersję trialhttp://education.smarttech.com/en/products/notebook/download#trial.

Opracowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

A.S.


 

SMART Notebook

Stworzony dla nauczycieli przez nauczycieli

SMART Notebook został przygotowany i dopracowany w oparciu o opinie nauczycieli, dzięki czemu wyposażono go w funkcje pomagające wykreować interesujące i dynamiczne lekcje. SMART Notebook jest również skonstruowany tak, aby wspierać różne metody nauczania, od dużych klas i małych grup, aż po naukę indywidualną.

Dostęp do wysokiej jakości zasobów

Uzyskaj wgląd w SMART Exchange, biblioteki online, która oferuje ponad 60 000 wysokiej jakości darmowych lekcji i pomocy dydaktycznych. Plusem jest możliwość korzystania z dodatkowej zawartości, tworzonej na bieżąco przez ponad 3 miliony aktualnych użytkowników SMART Notebook z całego świata.

Intuicyjne narzędzia do nauki

SMART Notebook zawiera instrumenty, które sprawiają, że tworzenie lekcji staję się prostym i intuicyjnym doświadczeniem. Zacznij od razu aby oszczędzać czas na przygotowywaniu zajęć i skup się na uczeniu uczniów.

Standaryzacja ze SMART Notebook

Teraz możesz kupić SMART Notebook i wykorzystywać go z innymi markami interaktywnego sprzętu, co pozwoli Ci utworzyć jedną zestandaryzowaną platformę naukową, która pomoże uczniom i nauczycielom pracować efektywniej i korzystać przy tym z już zakupionych do klasy urządzeń.

W Polsce dystrybutorem produktów SMART Technologies jest firma Image: www.irs.com.pl


O SMART TechnologiesOd kiedy w 1991 roku SMART Technologies wprowadził swoją pierwszą dotykową tablicę interaktywną SMART Board™, firma rozpoczęła tradycję tworzenia innowacyjnych, łatwych w obsłudze rozwiązań, które zapewniły jej ogólnoświatową rozpoznawalność i zaufanie klientów. To właśnie tej tradycji SMART Technologies zawdzięcza swoją obecną pozycję globalnego lidera rynku tablic interaktywnych oraz strategicznej współpracy z Intel Corporation. Stale rozszerzana linia produktów SMART sprawiła, że praca zespołowa oraz skuteczne nauczanie oparte na technologiach interaktywnych są dostępne dla milionów ludzi na całym świecie.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}