Przyłącz się! Zainspiruj! Wykorzystaj! SMART Global Edu Summit

Przyłącz się! Zainspiruj! Wykorzystaj! SMART Global Edu Summit

Od 18 do 29 stycznia trwa SMART Global Edu Summit. Weź udział w najbardziej inspirujących sesjach on-line dla nauczycieli z całego świata. Dołącz do tysięcy pedagogów, aby porozmawiać o tym, jak lepiej pracować z uczniami i kontynuować rozwój edukacji w 2021 roku, bez względu na wszystko. To również okazja do poznania nowości SMART, edukacyjnych trendów a nade wszystko inspirujących nauczycieli z całego świata.

Przyłącz się do codziennych prezentacji i wykładów prowadzonych przez liderów globalnej zmiany, takich jak Tony Wan z Edsurge, Mark Martin MBE, profesor Stephen Heppell, League of Innovative Schools, Joshua Freedman z Six Seconds, Alice Cornish z Better Purpose i nie tylko.

Zainspiruj się prezentowanymi metodami blended learning, które wykorzystywane są w salach lekcyjnych na całym świecie. Obejmując tworzenie i prowadzenie lekcji, ocenianie, grywalizację i wspólne obszary robocze, omówimy, co naprawdę zadziałało w 2020 r. I jak możemy uczynić uczenie się jeszcze bardziej aktywnym w 2021 r.

Wykorzystaj możliwość udziału w warsztatach prowadzonych przez zespoły z całego świata, zaprojektowanych z myślą o współpracy i nawiązywaniu kontaktów z wykorzystaniem najnowszych innowacji produktowych SMART. Jest też kilka sesji w języku polskim.

Dołącz do nas, aby wspólnie omawiać pomysły, uczyć się od siebie nawzajem i zmieniać edukację w 2021 roku. Weź udział w Global EDU Summit:

  • codzienne ważne rozmowy, które pomogą nam wszystkim w dalszym przekształcaniu aktywnego uczenia się w 2021 r .;
  • codzienne lokalne warsztaty omawiające sposobów angażowania uczniów poprzez wzmacnianie pozycji nauczycieli;
  • stale dostępne filmy dla uczestników, którzy nie mogą zobaczyć wszystkiego lub szukają treści specyficznych dla swojego języka;
  • interesujące prezentacje najnowszych innowacji edtech i rozwiązań multimedialnych wspierających uczniów – bez względu na to, gdzie się znajdują;
  • i wiele więcej…

#SMART360

Zapraszamy!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}