Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy szkolenia z systemu SMART Learning Suite

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy szkolenia z systemu SMART Learning Suite

We wrześniu, po wakacyjnej przerwie, wracamy z bezpłatnymi szkoleniami on-line dla nauczycieli w rozszerzonej formie. Oprócz trzyczęściowego szkolenia z aplikacji do tablic i monitorów interaktywnych, czyli programu SMART Notebook, proponujemy dwugodzinne szkolenie z systemu do zdalnego nauczania SMART Learning Suite Online. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się treściami poszczególnych części kursów i dokonywania zapisów za pomocą formularza. https://forms.gle/kaQJGDD7ce7pnL657

Szkolenia odbywać się będą raz w miesiącu do końca czerwca. Kolejne terminy będziemy publikować sukcesywnie w linku powyżej.

W tym roku szkolnym planujemy również webinaria poświęcone praktycznym zagadnieniom wykorzystania rozwiązań SMART na zajęciach w szkole i w nauczaniu zdalnym, skierowane do nauczycieli przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych, matematyki i edukacji wczesnoszkolnej.

Przypominamy, że do udziału w szkoleniach lub webinariach wystarczy komputer z dostępem do sieci Internet, czas i dobre chęci. Korzystamy z aplikacji MS Teams. Serdecznie zapraszamy!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}