Cyfrowe czujniki PASCO współpracują bezpośrednio z monitorami SMART serii MX V2

Cyfrowe czujniki PASCO współpracują bezpośrednio z monitorami SMART serii MX V2

Teraz możemy zainstalować bezpośrednio na monitorze SMART MX V2 (również na wszystkich monitorach wyposażonych w technologię SMART iQ) program SPARKvue, niezbędny do obsługi cyfrowych, bezprzewodowych czujników PASCO. Co zyskujemy? Nie musimy w takim przypadku używać komputera, a sam program mamy za darmo. Wszystko co nam potrzeba to tylko czujniki i monitor. Uczniowie w klasie widzą wyraźne, duże wykresy pomiarów i mogą sterować aplikacją dotykowo bezpośrednio na interaktywnym wyświetlaczu.

Jak to zrobić?

  1. Pobierz aplikację SPARKvue APK (w razie potrzeby szczegóły linku znajdziesz stronie https://pasco.com.pl/sparkvue-na-monitorach-smart/)
  2. Korzystając z systemu SMART Remote Management zainstaluj aplikację SPARKvue APK na monitorze SMART MX V2.
  3. Po instalacji uruchom aplikację i zezwól jej na dostęp do zasobów.
  4. Włącz czujnik i połącz się z nim z aplikacji SPARKvue.
  5. Możesz już pracować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cyfrowych pomocach dydaktycznych PASCO lub pobrać gotowe doświadczenia dostosowane do polskich podstaw programowych  – odwiedź www.pasco.com.pl.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}