Nowa, wyjątkowa wersja monitorów serii MX V4

Nowa, wyjątkowa wersja monitorów serii MX V4

Firma Smart Technologies systematycznie rozwija swoje produkty i tak monitor interaktywny SMART Board MX doczekał się swojej czwartej wersji oznaczonej V4. Jakie innowacje odnajdziemy w tej najnowszej wersji tak bardzo popularnego monitora na rynku?

Monitory interaktywne serii MX200 V4 zmieniają zasady gry, bo oferują zasoby i możliwości, których konkurenci nie są w stanie na dziś zaoferować. Urządzenia zostały zbudowane z myślą o trwałości i wyposażone w przyszłościowe specyfikacje technologiczne, aby zapewnić łatwość użytkowania, długą żywotność oraz zaspokoić najszerszą gamę potrzeb. Bezprzewodowe aktualizacje, moduły komputerowe z możliwością rozbudowy, to wolniejsze starzenie produktu, to rzadsza wymiana urządzeń, co skutkuje mniejszą ilością odpadów elektronicznych. Rygorystyczne testy SMART Accelerated Life Testing (Przyspieszone testy żywotności), które obejmują ekstremalne temperatury, wilgotność i napięcie, pomagają zmaksymalizować żywotność produktu i zminimalizować wymianę sprzętu.

Wysoka wydajność modułu SMART iQ i rozbudowa pamięci

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest moc obliczeniowa systemu komputerowego SMART iQ opartego na Androidzie 11. Zwiększono ilość pamięci operacyjnej do 8 GB RAM, dzięki czemu monitor MX V4 jest znacznie bardziej responsywny, oferując wysoką wydajność nawet podczas uruchamiania bardziej złożonego oprogramowania. Pomyślano również o zapewnieniu elastycznej rozbudowy ilości miejsca na aplikacje i dane. Wyświetlacz ma wbudowane standardowo 32 GB pamięci, ale można je z łatwością zwiększyć aż do 544 GB dzięki karcie microSD, którą umieszczamy w porcie na obudowie monitora.

Rozbudowany system audio

Innowacją jest zastosowany w wyświetlaczu system audio. Są to wbudowane w monitor dwa 20 W głośniki zamontowane z przodu obudowy, dla lepszego odbioru dźwięku przez uczniów w klasie. Dodatkowo wyposażono monitor w liniowy układ sześciu mikrofonów z obsługą eliminacji echa akustycznego. Zestawu mikrofonowego można użyć do przechwytywania dźwięku podczas korzystania z aplikacji do zdalnych konferencji uruchomionym na monitorze. Układ mikrofonów zapewnia lepszą selekcję dźwięku i redukcję szumów.

Logowanie za pomocą technologii NFC

Dużą niespodzianką jest wyposażenie urządzenia w czytnik kart w technologii NFC. Programowe wsparcie tego akcesorium pozwala na używanie do 20 profili samoobsługowych, logowanie na konto SMART przez Google lub Microsoft dla bezpiecznej autentykacji nauczycieli i obsługę ekranu blokady monitora. Wyświetlacz umożliwia zalogowanie się do konta SMART za pomocą NFC (komunikacja bliskiego zasięgu): wystarczy dotknąć czytnika i wprowadzić kod PIN. Ta funkcja pomaga zaoszczędzić czas podczas logowania się na konto bez wpisywania nazwy użytkownika i hasła.

Powyższe elementy wyposażenia uzupełniają:

  • współpraca z pamięcią masową w chmurze (Google Drive i One Drive),
  • sklep z aplikacjami, w tym aplikacje G-Suite i Microsoft Office,
  • automatyczne aktualizacje OTA,
  • bez spoinowe połączenie wyświetlacz – szyba,
  • czujnik światła otoczenia,
  • dwa USB C 3.2 (15W / 65W),
  • WiFi 6, Bluetooth 5.2,
  • zgodność z normami ENERGY STAR i Ecodesign.

Aplikacja Tablica – „podejdź i nauczaj”

Niesamowicie prosta obsługa powoduje, że każdy nauczyciel lub uczeń może podejść i korzystać z monitora od pierwszego dnia, niezależnie od poziomu zaawansowania jego umiejętności technicznych. Wystarczy włączyć monitor i angażować wychowanków. Wbudowane narzędzia ułatwiają łączenie uczniów z prezentowanym materiałem, za pomocą ich urządzeń oraz między sobą nawzajem. Jest to inwestycja w technologię, która będzie się zwracała przez długi czas. jest łatwiejsza do wdrożenia, użytkowania i obsługi, z możliwością rozbudowy.

Wszyscy zmieszczą się przy monitorze?

Technologia dotykowa opracowania i zastosowana w tych urządzeniach pozwala na doświadczenie prawdziwej pracy wielu użytkowników jednocześnie. Dlatego przy monitorze jest miejsce dla wszystkich dzięki jedynemu na rynku rozwiązaniu, które pozwala uczniom pisać, wymazywać, dotykać i wykonywać gesty w tym samym czasie, na wszystkich platformach i w różnych aplikacjach, bez zakłócania wyboru narzędzi używanych przez innych użytkowników.

 

Chcesz dowiedzieć się, jak wyświetlacze SMART mogą zmienić Twoje sale lekcyjne? Zapraszamy do kontaktu: kontakt@tablice.net.pl.

Wszystkie obecnie dostarczane do szkół wersje monitorów to już seria MX200 V4. Bliższe szczegóły na stronie https://www.tablice.net.pl/produkty/mx-v4/

Przygotowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

opr. A.S.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}