Magazyn z dodatkowymi aplikacjami jest dostępny na monitorach SMART

Magazyn z dodatkowymi aplikacjami jest dostępny na monitorach SMART

Sklep z aplikacjami dodatkowymi jest dostępny na monitorach SMART MX200 V2 oraz modułach SMART IQ

Wyświetlacz interaktywne SMART Board® z wbudowanym systemem komputerowym iQ Android™ automatycznie aktualizują się i oferują coraz to nowe, ciekawe funkcje oraz narzędzia.

Do tej pory w sekcji Aplikacje znajdowały się tylko linki do stron ze wsparciem przygotowanym przez SMART dla nauczycieli, aplikacje uruchamiane poprzez przeglądarkę WWW firmy Google i Microsoft. W chwili obecnej pojawił się w magazynie oddzielny dział z aplikacjami do instalacji bezpośrednio w iQ Android™. Znajdziemy tam bardzo przydatne i popularne app’ki VLC do odtwarzania filmów, pakiet biurowy WPS Office, który pozwala na wyświetlanie oraz edycję plików popularnych edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji. Ponadto narzędzie Simple Gallery Pro do wyświetlania plików graficznych, przeglądarkę FireFox, RouteThis Helps, Zoom. Nie zabrakło równocześnie aplikacji edukacyjnych do nauczania matematyki GeoGebra Classic, GeoGebra Geometry i GeoGebra Graphing.

Jak dostać się do magazynu z aplikacjami. Naciskamy ikonę Aplikacje. Wyświetlą się dostępne i zainstalowane aplikacje w postaci kafelków. Jeden z nich jest pusty i w środku ma znak „+”. Naciskamy go. Pokazuje się nam magazyn z całą zawartością podzielony na działy: Android, SMART Support, Microsoft i Google. Nas interesuje część opisana jako Android. Chcąc zainstalować wybraną aplikację klikamy w znak strzałki skierowany w dół na kafelku z jej ikoną. App’ka zostaje pobrana, a potem zainstalowana. Teraz ikona aplikacji pojawi się na ekranie monitora po naciśnięciu ikony Aplikacje. Możemy ją dodać do okna głównego naciskając na jej kafelku gwiazdkę.

Zdjęcie: Magazyn z aplikacjami na monitorze SART MX265 V2

Aplikacje umieszczone w magazynie są sprawdzone przez Smart Technologies, działają w środowisku SMART iQ Android™ i nie zakłócają pracy monitora.

Mamy nadzieje, że biblioteka App’ek do instalacji będzie stale powiększana przy kolejnych aktualizacjach systemu.

Przygotowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

A.S.Monitor interaktywny SMART Board MX 

Przyjazne dla użytkownika i budżetowe rozwiązanie zaprojektowane dla szkół. Seria SMART Board MX ma wszystkie interaktywne narzędzia, których potrzebują nauczyciele w świetnej cenie. Zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości seria MX jest dostępna w rozmiarach 65 ”, 75” i 86 ”, co czyni ją elastyczną i niedrogą alternatywą dla projektorów.
Cechy

  • Technologia HyPr Touch ™ z Advanced IR – ponad dwukrotnie większą dokładność niż tradycyjna technologia podczerwieni, zapewniając intuicyjne, naturalne pisanie.
  • Powierzchnia o niewielkim tarciu Silktouch ™ – wyjątkowo dokładna, naturalna i czuła na dotyk powierzchnia od rogu do rogu monitora. Palce lub pisak bez wysiłku poruszają się po jego powierzchni. Zapewnia godziny bezbłędnego i komfortowego użytkowania.
  • Wbudowany w monitor system komputerowy SMART iQ oparty o Android – wszystko w jednym. Rozwiązanie zawiera: cyfrowa biała tablica, SMART kapp, wbudowana przeglądarka internetowa, Notebook Player, podgląd wejść wideo na żywo, konfigurowalny ekran powitalny, indywidualne profile nauczycieli oraz aplikacja do sterowania przygotowanym materiałem lekcyjnym na monitorze zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Android.
  • Object Awareness ™ pozwala wykonywać funkcje myszy palcem, pisać piórem cyfrowym atramentem oraz wymazywać dłonią lub gumką – wszystko bez przełączania narzędzi i trybów.
  • Wyświetlacz zawiera zintegrowane głośniki do prezentacji dźwięku z podłączonych źródeł wejściowych lub SMART iQ.

W komplecie z monitorem SMART Notebook

Stworzony dla nauczycieli przez nauczycieli

SMART Notebook został przygotowany i dopracowany w oparciu o opinie nauczycieli, dzięki czemu wyposażono go w funkcje pomagające wykreować interesujące i dynamiczne lekcje. SMART Notebook jest również skonstruowany tak, aby wspierać różne metody nauczania, od dużych klas i małych grup, aż po naukę indywidualną oraz przygotować treść zajęć dla uczniów do zdalnego nauczania.

Dostęp do wysokiej jakości zasobów

Uzyskaj wgląd w SMART Exchange, biblioteki on-line, która oferuje wysokiej jakości darmowych lekcji i pomocy dydaktycznych. Plusem jest możliwość korzystania z dodatkowej zawartości, tworzonej przez ponad 3 miliony aktualnych użytkowników SMART Notebook z całego świata.

Intuicyjne narzędzia do nauki

SMART Notebook zawiera instrumenty, które sprawiają, że tworzenie lekcji staje się prostym i intuicyjnym doświadczeniem. Zacznij od razu, aby oszczędzać czas na przygotowywaniu zajęć i skup się na uczeniu uczniów.

Standaryzacja ze SMART Notebook

Teraz możesz kupić SMART Notebook i wykorzystywać go z innymi markami interaktywnego sprzętu, co pozwoli Ci utworzyć jedną zestandaryzowaną platformę do nauki, która pomoże uczniom i nauczycielom pracować efektywniej oraz korzystać przy tym z już zakupionych do klasy urządzeń.

W komplecie z monitorem SMART Learning Suite Online

Wspiera naukę na odległość i jest łatwy w użyciu

SMART Learning Suite Online (SLSO) umożliwia uczniom zdalne łączenie się z lekcjami na żywo prowadzonymi przez nauczycieli i angażowanie się w czasie rzeczywistym w ich przebieg. Dostępny za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, SLSO wspiera naukę i nauczanie w dowolnym środowisku, nawet gdy niektórzy lub wszyscy uczniowie nie są w stanie dołączyć do fizycznej sali lekcyjnej. Oparta na chmurze klasa oferowana przez SLSO z łatwością wspiera współpracę uczniów na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu i czasie, przełamując bariery uczenia się na odległość.

Podstawowe właściwości

* Możliwością elastycznego dostarczania treści zajęć uczniom. * Wirtualna współpraca. * Działania i testy mające na celu ocenę stanu wiedzy uczniów. * Integracja z Google i Microsoft.

 

W Polsce dystrybutorem produktów SMART Technologies jest firma Image Recording Solutions sp. z o.o.: www.irs.com.pl


O SMART Technologies

Od kiedy w 1991 roku SMART Technologies wprowadził swoją pierwszą dotykową tablicę interaktywną SMART Board™, firma rozpoczęła tradycję tworzenia innowacyjnych, łatwych w obsłudze rozwiązań, które zapewniły jej ogólnoświatową rozpoznawalność i zaufanie klientów. To właśnie tej tradycji SMART Technologies zawdzięcza swoją obecną pozycję globalnego lidera rynku tablic interaktywnych. Stale rozszerzana linia produktów SMART sprawiła, że praca zespołowa oraz skuteczne nauczanie oparte na technologiach interaktywnych są dostępne dla milionów ludzi na całym świecie.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}