NOWOŚCI W Lumio: paleta barw i wybór motywu nowego materiału

NOWOŚCI W Lumio: paleta barw i wybór motywu nowego materiału

SMART Lumio to wszechstronne narzędzie do tworzenia i udostępniania treści edukacyjnych. W Lumio szybko stworzymy grę i quiz, dodamy film YouTube, a nawet zamienimy pdf czy plik PowerPoint w interaktywną lekcję. Uczniowie mogą brać udział w lekcji w klasie i poza nią, na przykład w swoim domu, w dowolnym czasie i tempie.
W listopadzie możemy cieszyć się aż dwiema nowościami w Lumio. To:
✔ paleta barw, która pozwala na wybór dowolnego koloru pisaka i kolorów czcionek maszynowych,
✔ wybór motywu dla naszego nowo tworzonego materiału.
W tym ostatnim przypadku mamy do dyspozycji 24 motywy, a w każdym 26 różnych układów pojedynczych stron typu: strona tytułowa, z nagłówkiem, z zawartością typu tekst, podsumowanie, ważna informacja, tabela z dwoma lub trzema kolumnami itd. Jeden z motywów jest poświęcony stronom z tłami typu: liniatura, kratka, papier milimetrowy itp. Jest w czym wybierać.
Mamy nadzieję, że te dwie nowe funkcje pozwolą przygotować nauczycielom bardziej kolorowe i angażujące materiały na lekcje.
Zarejestruj się już teraz i wypróbuj Lumio bezpłatnie: https://lum.io
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}