SMART Learning Suite Online – krótkie filmy instruktażowe

SMART Learning Suite Online – krótkie filmy instruktażowe

Nasza podstrona z gotowymi materiałami dla nauczycieli do SMART Learning Suite Online, została rozbudowana o zbiór filmów “Zobacz jakie to łatwe – krótkie filmy instruktażowe“. Naszym celem jest pokazanie jak prosto i bez dużych wysiłków można przygotować materiał na lekcję zdalną dla uczniów.
Każdy film zawiera instrukcję „krok po kroku|” i opisuje tylko jedną funkcjonalność. Całość materiału została podzielona na działy zgodnie z funkcją „Dodaj zawartość” oraz dodatkowo „Podstawy”, w których wyjaśniono jak założyć konto w SLSO i rozpocząć pracę. Planujemy dalej wzbogacać podstronę w kolejne materiały filmowe.
Mamy nadzieję, że taka forma będzie przydatna dla nauczycieli i pozwoli szybko wdrożyć to rozwiązanie w nauczaniu zdalnym.

Przypominamy, że SLSO jest bezpłatne do końca lipca 2020 roku dla wszystkich nauczycieli i uczniów. Wystarczy zalogować się przy użyciu adresu e-mail Microsoft lub Google pod adresem https://suite.smarttech-prod.com/ lub utwórzyć bezpłatne konto SLSO.

Naszą stronę “Zdalne nauczanie. Rozwijaj 8 kompetencji kluczowych uczniów  ze SMART Learning Suite Online” https://sites.google.com/imagepoland…/dla-nauczycieli chcemy na bieżąco uzupełniać o nowe lekcje i materiały. Jeżeli chcesz, to chętnie udostępnimy również Twoją lekcję  przygotowaną w SLSO (prosimy o kontakt pod adresem kontakt@tablice.net.pl).

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}