Już pojawiła się uaktualniona wersja SMART Learning Suite

Już pojawiła się uaktualniona wersja SMART Learning Suite

Święta za pasem, a Smart Technologies przygotował małą niespodziankę i opublikował aktualizację SMART Learning Suite. Została ona oznaczona numerem 18.1. Jakie nowe funkcje znajdziemy w aplikacji opisujemy poniżej.

SMART Learning Suite Online
• Logowanie się uczniów
o Uczniowie mają możliwość zalogowania się, aby uzyskać dostęp do lekcji poza klasą i mieć własną spersonalizowaną listę klas, do których byli zalogowani.
o Uczniowie mogą nadal przyłączyć się jako gość, nie logując się, ale nie mają dostępu do lekcji poza klasą.
• Dostęp do lekcji poza klasą
o Uczniowie zalogowani mogą uzyskać dostęp do lekcji z programu SMART Learning Suite online poza klasą, aby kontynuować naukę, ukończyć pracę grupową i więcej.
o Wielodniowe działania w obszarze roboczym.
o Uczniowie zalogowani mogą wznowić współpracę przez wiele dni.
• Udostępnianie lekcji
o Nauczyciele umożliwiają uczniom dostęp do treści zajęć poza klasą, dzieląc się z nimi linkiem za pomocą nowego przycisku menu podręcznego.
o Linki udostępniania pozostają aktywne do momentu, kiedy nauczyciel zdecyduje się go wyłączyć.
Dowiedz się więcej
Wypróbuj

SMART Notebook 18.1
• Dodanie narzędzia Próbnik kolorów (pipetka) do nowej karty właściwości.
• Dalsze udoskonalenia Sortownika stron, aby umożliwić lepsze jego wykorzystanie w rozdzielczości 4K.
• Przywrócono funkcjonowanie Sortownika stron po rozszerzeniu jego wielkości do stanu z wersji 17.1.
• W menu Pomoc pojawił się nowy link Dołącz do naszego personelu dydaktyczno – technicznego, który kieruje na stronę umożliwiającą aplikowanie do społeczności SMART Exemplary Educator (wzorcowej społeczności pedagogów).
• Opcja „Prześlij żądanie funkcji”, w menu Pomoc, jest teraz włączona do programu Opinie klientów SMART Technology.
• Wsparcie dla Mac OS 10.14 Mojave. Koniec wsparcia dla systemu Mac OS 10.11 (El Capitan).
• Zwiększona rozdzielczość przechwytywania obrazu z aparatu SMART Document Camera 550.
Pobierz SMART Notebook 18.1


Wszystkie funkcje SMART Notebook 18 są dostępne dla użytkowników posiadających aktywną subskrypcję SMART Learning Suite. Wersja programu jest do pobrania na stronie http://education.smarttech.com/en/products/notebook/download.

Dla wszystkich osób chcących po raz pierwszy zapoznać się z programem Notebook 18 polecamy bezpłatną, 45-dniową wersję trial

http://education.smarttech.com/en/products/notebook/download#trial.

Opracowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

A.S.SMART Notebook

Stworzony dla nauczycieli przez nauczycieli

SMART Notebook został przygotowany i dopracowany w oparciu o opinie nauczycieli, dzięki czemu wyposażono go w funkcje pomagające wykreować interesujące i dynamiczne lekcje. SMART Notebook jest również skonstruowany tak, aby wspierać różne metody nauczania, od dużych klas i małych grup, aż po naukę indywidualną.

Dostęp do wysokiej jakości zasobów

Uzyskaj wgląd w SMART Exchange, biblioteki on-line, która oferuje ponad 60 000 wysokiej jakości darmowych lekcji i pomocy dydaktycznych. Plusem jest możliwość korzystania z dodatkowej zawartości, tworzonej na bieżąco przez ponad 3 miliony aktualnych użytkowników SMART Notebook z całego świata.

Intuicyjne narzędzia do nauki

SMART Notebook zawiera instrumenty, które sprawiają, że tworzenie lekcji staje się prostym i intuicyjnym doświadczeniem. Zacznij od razu aby oszczędzać czas na przygotowywaniu zajęć i skup się na uczeniu uczniów.

Standaryzacja ze SMART Notebook

Teraz możesz kupić SMART Notebook i wykorzystywać go z innymi markami interaktywnego sprzętu, co pozwoli Ci utworzyć jedną zestandaryzowaną platformę do nauki, która pomoże uczniom i nauczycielom pracować efektywniej oraz korzystać przy tym z już zakupionych do klasy urządzeń.

 

W Polsce dystrybutorem produktów SMART Technologies jest firma Image Recording Solutions sp. z o.o.: www.irs.com.pl


O SMART Technologies

Od kiedy w 1991 roku SMART Technologies wprowadził swoją pierwszą dotykową tablicę interaktywną SMART Board™, firma rozpoczęła tradycję tworzenia innowacyjnych, łatwych w obsłudze rozwiązań, które zapewniły jej ogólnoświatową rozpoznawalność i zaufanie klientów. To właśnie tej tradycji SMART Technologies zawdzięcza swoją obecną pozycję globalnego lidera rynku tablic interaktywnych. Stale rozszerzana linia produktów SMART sprawiła, że praca zespołowa oraz skuteczne nauczanie oparte na technologiach interaktywnych są dostępne dla milionów ludzi na całym świecie.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}