Jest już ulepszona wersja SMART Notebook oznaczona numerem 16.2

Jest już ulepszona wersja SMART Notebook oznaczona numerem 16.2

Tuż przed Nowym Rokiem mamy możliwość pobrać najnowszą wersję SMART Notebook oznaczoną liczbą 16.2, która wprowadza kolejne zmiany zapowiadane przez Smart Technologies już przy publikacji wersji 16. Nowe funkcje i doskonalenia zawierają przede wszystkim:

 

 

Ulepszony kreator aktywności SMART lab

Nowa interfejs i jego układ sprawiają, że szybciej oraz łatwiej wybrać typ aktywności w SMART lab, a następnie tworzyć, edytować i zarządzać ćwiczeniami. Elementy gier, takie jak brzęczyki i narzędzia losowego wyboru, są szybsze i łatwiejsze w użyciu oraz prostsze w konfiguracji.

Aktywność SMART lab Game Show

Uczniowie mogą konkurować jeden do jeden lub w zespołach w Game Show – klasyczniej formie teleturnieju. Nauczyciel może wykorzystać istniejące testy przygotowane wcześniej w SMART Response 2. Aktywność oparta na rywalizacji i atmosferze zabawy może podnosić zaangażowanie uczniów w naukę, a pedagogom daje wgląd w zrozumienie omawianych zagadnień i zdobywanych umiejętności.

Nowy Edytor równań matematycznych

Edytor pozwala tworzyć, edytować równania i zapisy matematyczne. Integruje się on z dodatkiem Geogebra w SMART Notebook, dając nauczycielom prosty sposób wizualizacji wybranych pojęć matematycznych.

Aktualizacje do komputerów Macintosh

Mac OS Sierra 10.12 został dodany do obsługiwanych systemów operacyjnych. Program SMART Notebook 16.2 wymaga teraz , co najmniej wersji OS X 10.10 dla Mac, zaś Mac OS X 10.9 nie jest już obsługiwany.
Prace wspierające stały rozwój technologii Flash w SMART Notebook dla Mac zostają przerwane. Ćwiczenia i inne działania oparte na technologii Flash uruchomiane mogą być w przeglądarce internetowej z pełną interaktywnością. Niektóre bardziej popularne aktywności z galerii dla Notebook poddawane będą automatycznej konwersji.

SMART Notebook 16.2 jest dostępny dla wszystkich użytkowników posiadających aktywną subskrypcję SMART Learning Suite. Wersja programu jest do pobrania na stronie http://education.smarttech.com/en/products/notebook/download. Znając klucz produktu (licencyjny) SLS pod tym linkiem http://www.smarttech.com/support/browse+support/product+key+informationmożemy sprawdzić czy mamy aktywną subskrypcję.

Dla wszystkich osób chcących po raz pierwszy zapoznać się z programem Notebook 16.1 polecamy bezpłatną, 45-dniową wersję trial http://education.smarttech.com/en/products/notebook/download#trial.

Opracowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

AS


SMART Notebook

Stworzony dla nauczycieli przez nauczycieli

SMART Notebook został przygotowany i dopracowany w oparciu o opinie nauczycieli, dzięki czemu wyposażono go w funkcje pomagające wykreować interesujące i dynamiczne lekcje. SMART Notebook jest również skonstruowany tak, aby wspierać różne metody nauczania, od dużych klas i małych grup, aż po naukę indywidualną.

Dostęp do wysokiej jakości zasobów

Uzyskaj wgląd w SMART Exchange, biblioteki online, która oferuje ponad 60 000 wysokiej jakości darmowych lekcji i pomocy dydaktycznych. Plusem jest możliwość korzystania z dodatkowej zawartości, tworzonej na bieżąco przez ponad 3 miliony aktualnych użytkowników SMART Notebook z całego świata.

Intuicyjne narzędzia do nauki

SMART Notebook zawiera instrumenty, które sprawiają, że tworzenie lekcji staję się prostym i intuicyjnym doświadczeniem. Zacznij od razu aby oszczędzać czas na przygotowywaniu zajęć i skup się na uczeniu uczniów.

Standaryzacja ze SMART Notebook

Teraz możesz kupić SMART Notebook i wykorzystywać go z innymi markami interaktywnego sprzętu, co pozwoli Ci utworzyć jedną zestandaryzowaną platformę naukową, która pomoże uczniom i nauczycielom pracować efektywniej i korzystać przy tym z już zakupionych do klasy urządzeń.

 

W Polsce dystrybutorem produktów SMART Technologies jest firma Image: www.irs.com.pl

 


O SMART Technologies

Od kiedy w 1991 roku SMART Technologies wprowadził swoją pierwszą dotykową tablicę interaktywną SMART Board™, firma rozpoczęła tradycję tworzenia innowacyjnych, łatwych w obsłudze rozwiązań, które zapewniły jej ogólnoświatową rozpoznawalność i zaufanie klientów. To właśnie tej tradycji SMART Technologies zawdzięcza swoją obecną pozycję globalnego lidera rynku tablic interaktywnych oraz strategicznej współpracy z Intel Corporation. Stale rozszerzana linia produktów SMART sprawiła, że praca zespołowa oraz skuteczne nauczanie oparte na technologiach interaktywnych są dostępne dla milionów ludzi na całym świecie.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}