Nowy materiał szkoleniowy “Jak zacząć pracę z monitorami SMART…”

Nowy materiał szkoleniowy “Jak zacząć pracę z monitorami SMART…”

Wakacje w pełni, a my nie próżnujemy. Zakończyliśmy prace na nowym materiałem szkoleniowym dla nauczycieli, którzy w swojej pracy wykorzystują monitory interaktywne SMART z technologią iQ Android™. Tytuł naszego przewodnika to “Jak zacząć pracę z monitorami SMART z technologią iQ Android™“.

Przy opracowywaniu tego samouczka za cel postawiliśmy sobie jego funkcjonalność, poprzez podział materiału na małe porcje. Sama treść pojedynczych modułów podzielona jest na dwie uzupełniające się części: instrukcję użycia danej funkcji oraz bank pomysłów, jak ją wykorzystać w praktyce szkolnej. Ten ostatni podzielony został na trzy części, poczynając od prosty do bardziej zaawansowanych. Są to: Zaangażuj swoją klasę, Ulepsz swoją lekcję i Rozszerz sposób nauczania.

Oczywiście sama teoria bez praktycznego zastosowania poszczególnych funkcji podczas zajęć w szkole nie przyniesie oczekiwanego skutku. Wszak ćwiczenie czyni mistrza. Dlatego samouczek opatrzyliśmy kilku punktową instrukcją jego użycia. Zalecamy, aby proces uczenia się podzielić na mniejsze kroki, a wskazane pomysły “przećwiczyć” praktycznie w czasie lekcji z uczniami.

Mamy nadzieję, że przyjęte przez nas rozwiązanie jak najlepiej będzie służyć nauczycielom i przyczyni się do bardziej wszechstronnego wykorzystania wszystkich funkcji monitorów SMART. Uczniowie zaś będą uczyć się lepiej i z większym zaangażowaniem na bardziej interaktywnych lekcjach.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}