Lumio wygrywa Best of Show na ISTELive 22

Lumio wygrywa Best of Show na ISTELive 22

ISTELive 22, która odbyła się w Nowym Orleanie w dniach 26-29 czerwca, zgromadziła tysiące liderów edukacji i osób zajmujących się wykorzystaniem technologii w nauczaniu z całych Stanów Zjednoczonych. Celem imprezy, z jednej strony, była prezentacja nowych, ciekawych rozwiązań, a  z drugiej, możliwość poznania i zainspirowania się przedstawianymi innowacjami.

Nagroda Tech & Learning Best of Show jest przyznawana firmom za produkty, które zmieniają edukację w szkołach na całym świecie. Panel jurorów Tech & Learning, w skład którego weszli jedni z najbardziej doświadczonych technologicznie i kompetentnych nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych, wybrała rozwiązania technologiczne skierowane do edukacji na ISTELive 22 Live, mogące okazać się wyjątkowymi w branży.

Lumio by SMART, cyfrowe narzędzie do nauki, które ułatwia nauczycielom przekształcanie treści takich jak pliki PDF, prezentacje Google i PowerPoint w interaktywne lekcje, zaprezentowało nowe funkcje, które bardziej angażują uczniów w treści i program nauczania. Wyjątkowe opcje interaktywne Lumio obejmują szeroką gamę działań opartych na grach, wspólne przestrzenie robocze i wiele sposobów na prowadzenie pracy w klasie. Najnowsza aktualizacja, wprowadzona w lipcu 2022 r., zapewnia nauczycielom lepszy wgląd w pracę uczniów i informacje o ich zaangażowaniu dzięki ulepszonemu pulpitowi nauczycielskiemu. Od lipca 2021 r. przeprowadzono za pomocą Lumio ponad cztery miliony lekcji, a uczniowie zaangażowali się w 35 milionów unikalnych działań.

Profesjonalny rozwój i szkolenia dotyczące Lumio w ISTE pokazały łatwość łączenia się z urządzeniami uczniów, podczas gdy prezenterzy sesji, tacy jak profesor edukacji dr Sam Fecich, zaprezentowali również Lumio, skupiając się na możliwościach aktywnego uczenia się, takich jak integracja z PHeT i Desmos, możliwość dodawania mediów (w tym filmy z YouTube) oraz oceniania kształtującego.

Nauczyciele mogą założyć bezpłatne konto Lumio, odwiedzając stronę lum.io. Dyrektorzy szkół zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat Lumio mogą również odwiedzić stronę lum.io , aby uzyskać więcej informacji.

Przygotowano na podstawie materiałów Smart Technologies.
A.S.
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}