Nowy monitor interaktywny SMART Board GX175 V2

Nowy monitor interaktywny SMART Board GX175 V2

SMART Board GX175 V2 to nowy model monitora interaktywnego, który zapewnia zaawansowane możliwości nauczania i prezentacji. Jest on zaprojektowany dla szkół, uczelni i firm, oferując innowacyjne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają współpracę, aktywne uczenie się i efektywną prezentację.

Monitor wyposażony jest w zaawansowany ekran dotykowy o przekątnej 75 cali, co pozwala na wyjątkowe doświadczenie pracy przez wielu użytkowników jednocześnie – pozwalając pisać, zmazywać, dotykać obiekty i używać gestów wielodotykowych w tym samym czasie – zarówno w systemie Windows, jak i Mac. Monitor oferuje rozdzielczość 4K, co gwarantuje wyraźny obraz o wysokiej jakości.

W SMART Board GX175 V2 zastosowano również takie rozwiązania jak SMART Ink, które pozwala na pisanie i rysowanie na dowolnych aplikacjach na ekranie, SMART Notebook, oferujący rozbudowane narzędzia do tworzenia interaktywnych lekcji oraz SMART Meeting Pro dla prowadzenie efektywnych spotkań biznesowych.

Monitor jest także wyposażony w wbudowany system dźwięku, co daje doskonałą jakość odtwarzania podczas prezentacji, czy prowadzenia zajęć. Ponadto, SMART Board GX175 V2 jest kompatybilny z różnorodnymi urządzeniami, takimi jak laptopy, tablety, czy smartfony, co pozwala na łatwą integrację z istniejącym ekosystemem technologicznym.

Monitor SMART Board GX175 V2 charakteryzuje się również nowoczesnym i estetycznym designem, który pasuje do każdego otoczenia. Jego solidna konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie, a technologia optyczna pozwalająca na bezpośrednie pisanie na ekranie jest precyzyjna i niezawodna.

Podsumowując, SMART Board GX175 V2 to nowoczesny monitor interaktywny, który oferuje zaawansowane funkcje i technologie, umożliwiające efektywne prowadzenie zajęć i prezentacji. Jego innowacyjne rozwiązania technologiczne, jakość obrazu i dźwięku, oraz możliwość współpracy z różnorodnymi urządzeniami sprawiają, że jest on doskonałym narzędziem do zastosowań edukacyjnych i biznesowych.

Zobacz więcej informacji.

A.S.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}