Flash w SMART Notebook

Flash w SMART Notebook

Przewodnik dla nauczycieli pt. “Flash w SMART Notebook”. Jest to tłumaczenie materiału pt. “Replacing Adobe Flash in SMART Notebook Lessons” http://exchange.smarttech.com/details.html?id=f22f3e5d-30a3-425f-ba52-f3909495a9a3

Firma Adobe ogłosiła, że 31 grudnia 2020 roku zakończy prace nad wtyczką Flash. Innymi słowy – kończy się era animacji typu Flash, zastępuje ją technologia HTML5. W związku z tym każdy, kto tworzy treści online (filmy, animacje itp.), w tym SMART Technologies, przełącza się na HTML5.

SMART Technologies systematycznie przygotowywał się do tej zmiany. Od 2017 roku program SMART Notebook (wersja 17 i nowsze) nie wykorzystuje plików Flash.

Dzięki użyciu technologii HTML5 zastąpiono najpopularniejsze ćwiczenia Adobe Flash Player z Galerii SMART Notebook (Lesson Activity Toolkit). Obecnie SMART Notebook automatycznie przekształca wybrane obiekty Flash na Ćwiczenia Laboratorium SMART.

Po szczegóły i wskazówki zajrzyj do tego przewodnika.

Przedmiot:

Nieprzyporządkowane

Poziom:

Mat. szkol. dla naucz.

Udostępniła:

Magda Krupińska (mlkrupinska@gmail.com)

Uwagi:

Ten plik nie zawiera zawartości Adobe Flash i działa z nowszymi wersjami SMART Notebook (wersja 17 i nowsze dla Windows, wersja 16.2 i nowsze dla Mac). Dowiedz się więcej.

Image module
Pobierz lekcje
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}