Odkryj, w jaki sposób funkcje Lumio pomagają poprawiać wyniki uczniów

Odkryj, w jaki sposób funkcje Lumio pomagają poprawiać wyniki uczniów

Dlaczego warto korzystać z Lumio? Odkryj, w jaki sposób funkcje Lumio pomagają poprawiać wyniki uczniów

Lumio posiada certyfikat Digital Promise

System Lumio otrzymał certyfikat Research-Based Design od Digital Promise. Aby uzyskać certyfikat, producent oprogramowania musi:

  • udowodnić, że produkt opiera się na badaniach naukowych,
  • rozwijać produkt w oparciu o teorię modelu uczenia się ludzi,
  • opublikować podstawy badawcze produktu w formie łatwo dostępnej dla opinii publicznej.

Certyfikat potwierdza, że Lumio jest doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli.

Rynek oferuje mnóstwo rozwiązań TiK dla edukacji. Dzięki certyfikacji łatwiej jest wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszej szkoły, sali lekcyjnej, nauczycieli i, co najważniejsze, uczniów.

Za narzędziami, które uzyskały certyfikat Research-Based Design for Teachingal Learning Products, przemawiają dane wskazujące skuteczność produktu – jest to ważny element pokazujący ich prawdziwą wartość. Smart Technologies opracował model logiczny Lumio, aby pokazać, jak badania ukształtowały jego produkt.

Twórcy Lumio są dumni, że ciężka praca i badania, które włożyli w Lumio, zostały docenione przez Digital Promise.

Jak badania ukształtowały projekt Lumio

Zespół twórców Lumio przeprowadził szeroko zakrojone badania, aby zidentyfikować potrzeby uczniów i nauczycieli, opracować najlepsze praktyki w zakresie nauczania oraz uczenia się oraz pokazać zalety swojego produktu. Zakres badań jest znaczny i obejmuje 10 recenzowanych źródeł, od Uniwersytetu w Lancaster po Journal of Special Education Technology.

Stwierdzono, że sukces Lumio leży w trzech kluczowych obszarach: zaangażowaniu uczniów, sprawdzaniu zrozumienia i dostępności.

Badania pokazują, że przyjęcie podejścia skoncentrowanego na uczniu pozytywnie wpływa na zaangażowanie. Funkcje Lumio, takie jak tryb dostosowany do potrzeb ucznia, zajęcia edukacyjne oparte na grach i zabawach manipulacyjnych, sprzyjają pojmowaniu, zrozumieniu i zapamiętywaniu. Uczenie się jest o wiele bardziej efektywne, gdy uczniowie są aktywnie zaangażowani w pracę.

Nauczyciele mogą skutecznie sprawdzać zrozumienie, korzystając z możliwości oceniania kształtującego w Lumio, korzystając z panelu ćwiczenia, które umożliwia śledzenie osiągnięć uczniów. Odkryj panel ćwiczenia na YouTube.

Podejście Universal Design for Learning (UDL) zapewnia dostępność nauki dla wszystkich uczniów, wypełniając luki w nauce i zaspokajając różnorodne potrzeby. Dzięki temu nauczycielom jest o wiele łatwiej indywidualizować pracę z uczniem i wprowadzać dostosowania z uwagi na szczególne potrzeby edukacyjne uczniów.

Dlaczego warto wybrać Lumio?

Zaangażowanie Smart Technologies w rozwój produktów oparty na badaniach i ich udowodniony wpływ na wyniki uczniów odróżnia Lumio od innych narzędzi TiK.

TiK nie powinien być dla nauczycieli KOLEJNĄ rzeczą do nauki, wdrażania i „dotrzymywania jej kroku”. Dzięki Lumio nauczyciele mogą łatwo zintegrować Lumio ze swoimi klasami ze względu na intuicyjną konstrukcję i zgodność z najlepszymi praktykami nauczania. Nic dziwnego, że nauczyciele umieszczają je na czele swoich narzędzi i metod nauczania.

Przekonaj się sam o transformującym wpływie Lumio. Lumio można wypróbować bezpłatnie. Odkryj, jak usprawnia naukę zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, zapewniając znaczące zaangażowanie, skuteczne oceny i dostęp do edukacji dla wszystkich. Zacznij korzystać z Lumio już dziś.

Opracowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

M.K. & A.S.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}