Android 11 pojawi się na Twoim monitorze SMART!

Android 11 pojawi się na Twoim monitorze SMART!

Firma Smart Technologies przygotowała nową aktualizację 3.12 dla monitorów interaktywnych SMART z serii 6000S i MX V3, które wykorzystują technologię iQ Android™. Wyjątkową rzeczą w tym uaktualnieniu jest to, że dostarcza ono nową wersję systemu Android w wersji 11. Jest to pierwsze na rynku monitorów interaktywnych podwyższenie wersji systemu poprzez automatyczną aktualizację bezprzewodową (OTA).

Jest to dowód, że firma SMART dokłada wszelkich starań, aby rozwijać i wprowadzać innowacje w swoich produktach oraz wspierać nauczycieli narzędziami potrzebnymi do lepszego nauczania i uczenia się. Jednocześnie inwestycje poczynione w technologię, poprzez zakup produktów SMART, dają gwarancję, że będzie ona długo aktualna i pozwoli zaspokajać potrzeby wszystkich nauczycieli oraz długo stanowić nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych.

Co nowego w iQ 3.12?

SMART, aby mieć pewność, że monitor interaktywny będzie wydajny i aktualny, uwzględnił w najnowszej aktualizacji oprogramowania poprawki i aktualizacje platformy, a także nowe, ciekawe funkcje dotychczasowych aplikacji. Daje to pewność, że wyświetlacze będą działać dłużej i nadążać za zmieniającą się klasą szkolną.

Aktualizacji do najnowszej wersji systemu Android 11 zapewnia:

 • Większe bezpieczeństwo. Prywatność i bezpieczeństwo są podstawą projektowania produktów SMART. Android 11 dodatkowo chroni dane nauczycieli i uczniów, zapewniając bezpieczne przechowywanie danych i lepszą obsługę uprawnień aplikacji. Wraz z rozwojem technologii ważne jest, aby wraz z nią rozwijały się standardy prywatności i bezpieczeństwa.
 • Większa funkcjonalność. Android 11 zapewnia lepszą i niezawodną obsługę aplikacji innych firm teraz i w przyszłości. Możliwości są nieograniczone dzięki ulepszonej funkcjonalności.
 • Obsługa aplikacji 64-bitowych. Wszystkie nowe aplikacje i wszelkie aktualizacje obecnych aplikacji w sklepie Google Play muszą być zgodne z systemem w wersji 64-bitowej. Dzięki aplikacjom 64-bitowym możesz uzyskać dostęp do większej pamięci efektywniej. Zapewni to również lepszą i bardziej stabilną wydajność aplikacji.
 • Większa żywotność. Automatyczne bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania systemowego mają kluczowe znaczenie dla przedłużenia żywotności interaktywnych wyświetlaczy. Sprzęt SMART jest projektowany z myślą o trwałości, a stale aktualizowane oprogramowanie, pozwala nadążyć za zmianami technologii.

Lider w integracji urządzeń uczniów

Najnowsza edycja aplikacji Tablica w SMART iQ oferuje atrakcyjne funkcje współpracy, które wspierają lepszą interakcję i zaangażowanie uczniów. iQ 3.12 dodaje funkcję identyfikacji treści umieszczanych na Tablicy, dzięki czemu nauczyciele mogą zobaczyć, co poszczególni uczniowie dodają lub edytują pisząc odręcznie albo poprzez wstawianie tekstu. Jest to świetny sposób na sprawdzenie i ocenę udziału uczniów w pracy grupowej.

Jeszcze więcej możliwości, aby na bieżąco zwiększać zaangażowanie uczniów

Przewaga SMART polega na tym, że bez względu na poziom wiedzy technicznej zawsze możesz mieć pewność co do zaangażowania uczniów. Każdy nauczyciel może natychmiast i łatwo skorzystać z funkcji iQ 3.12, bez względu na jego wiedzę techniczną lub poziom przygotowania lekcji. Dodano 9 nowych działań do bezpłatnej, wbudowanej zawartości, od oceniania po wspólne działania uczniów, aby pomóc nauczycielom uzyskać wgląd w proces uczenia się poprzez ocenianie kształtujące.

Do znanej aktywności Wykrzycz to! dodano następujące rodzaje działań:

 • 3 fakty, 2 pytania, 1 opinia,
 • wyjaśnij, co wiesz na dany temat,
 • wyjaśnij, czego dowiedziałeś się na dany temat,
 • KWLQ (Co wiesz? Czego chciałbyś się dowiedzieć? Czego chciałbyś się nauczyć? Jakie masz jeszcze pytania?),
 • plus, minus, interesujące,
 • Co chcesz wiedzieć na dany temat.

Ocena:

 • Zgadzasz się czy nie?
 • Co sądzisz o temacie?
 • Czy zdanie jest prawdziwe czy fałszywe?

SMART projektuje z myślą o przyszłości. Dzięki wiodącym w branży możliwościom rozbudowy i żywotności produktów, wyświetlacze SMART z iQ maksymalizują inwestycję w technologię w edukacji.

Aktualizacja iQ 3.12 rozpocznie się 3 listopada 2022 r. i będzie kontynuowana etapami przez dalszą część miesiąca.

Miejcie oczy (i ręce) na swoich wyświetlaczach SMART, aby zapoznać się z tymi nowymi funkcjami i działaniami, które pojawią się już wkrótce!

Przygotowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

A.S.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}