Aktualizacja 3.2 do wyświetlaczy interaktywnych SMART Board iQ

Aktualizacja 3.2 do wyświetlaczy interaktywnych SMART Board iQ

Od 1 kwietnia 2019 roku jest już dostępna aktualizacja do urządzeń SMART iQ oznaczona cyframi 3.2. Dzięki tej aktualizacji możliwe jest bezpieczne wdrażanie aplikacji innych firm na monitorach z systemem SMART iQ przy pomocy systemu SMART Remote Management.
System zdalnego zarządzania SMART Remote Management to kompleksowe rozwiązanie dla podmiotów z branży edukacji i administracji biznesowej, służące do obsługi, kontroli, wsparcia i zabezpieczania urządzeń z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. System SMART Remote Management został specjalnie zaprojektowany do centralnego zarządzania urządzeniami wszelkiego typu, w tym pracującymi na platformach iOS®, Android™, Chrome OS™ i Windows® – a także tablicami SMART Board® z systemem iQ.
Wersje oprogramowania iQ 3.2 zostaną automatycznie przesłane do urządzeń iQ bezprzewodowo (OTA), o ile urządzenia są podłączone do sieci i nie były używane przez 4 godziny.
Uwaga: niektóre aplikacje mogą wymagać usług Google Play. SMART nie zaleca wdrażania usług Google Play, ponieważ zasady Google nie zezwalają na to na interaktywnych ekranach.

https://www.smarttech.com/products/remote-management

A.S.

na podstawie materiałów Smart Technologies

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}