Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy szkolenia ze SMART Notebook

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy szkolenia ze SMART Notebook

We wrześniu, po wakacyjnej przerwie, wracamy z bezpłatnymi szkoleniami on-line. Zainteresowanych zapraszamy do planowania i dokonywania zapisów.

https://goo.gl/forms/9Hr59i8LzKJFWiZh1

W zeszłym roku szkolnym od listopada do czerwca odbyło się 8 edycji bezpłatnych szkoleń on-line z aplikacji SMART Notebook, które obejmowały 34 sesje szkoleniowe po trzy 45 minutowe spotkania (łącznie 102 godziny dydaktyczne). W akcji wzięło udział 1000 nauczycieli. Większość pedagogów (84%) pracuje w szkołach, które otrzymały wsparcie w ramach programu Aktywna Tablica.

W naszych planach są również szkolenia profilowane, skierowane do nauczycieli przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych, matematyki i edukacji wczesnoszkolnej.

Przypominamy, że do udziału w kursie wystarczy komputer z dostępem do sieci Internet, czas i dobre chęci. Zapisy już ruszyły. Serdecznie zapraszamy!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #2064a1;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}